Hlavní účetní s angličtinou

Popis práce
Pro libereckou výrobní firmu mimo automotive hledáme: Hlavní účetní

Pokud se domluvíte anglicky, máte alespoň dva roky praxe na obdobné pozici a znáte České účetní standardy a IFRS/US GAAP, tak se nám ozvěte:)...

Co Vás čeká:

· Vedení účetního oddělení (4 lidé)

· Spolupráce s finančními auditory, daňovým poradcem, korporátními auditory, bankou, pojišťovnami a orgány státní správy (FÚ, ČSÚ)

· Účtování přijatých režijních faktur, majetku, mezd, rezerv, dohadů

· Provádění bankovních plateb, párování plateb a účtování bankovních výpisů

· Spolupráce při sestavování měsíčních účetních závěrek

· Vedení ročního finančního auditu

· Podílení se na projektech digitalizace účetnictví

Požadavky
· SŠ/VŠ ekonomického směru

· Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky

· Znalost Českých účetních standardů a IFRS/US GAAP

· Komunikativní znalost AJ (komunikace s centrálou a jejími auditory)

· Pokročilá znalost MS Excel, orientace v ERP systému

· Znalost systému Helios výhodou

· Dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, flexibilitu

· Proaktivní a inovativní přístup

· Zkušenosti s vedením týmu

Místo výkonu zaměstnání: Liberecký kraj
Finanční ohodnocení: 45000 - 60000 Kč/Měs.

Odeslat