Vedoucí finančního controllingu

Popis práce
Hledáme zkušeného finančního controllera!

Máte zkušenosti v oblasti controllingu minimálně 5 let? Chcete se kariérně posunout? Anglicky se domluvíte výborně?

Pak máme ideální příležitost pro Vás!

Náplň práce:
- Nákladové a finanční analýzy
- Cenotvorba, kalkulace nákladů, investiční controlling
- Forecasting, budgeting
- Krátkodobé a dlouhodobé plány
- Měsíční závěrky, reporting, výkazy
- Snižování nákladů a zvyšování efektivity v rámci celé spolupráce
- Velmi úzká spolupráce s vedením společnosti

Požadavky
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- angličtina na profesionální úrovni
- zkušenosti v oblasti controllingu min. 5 let
- výborná orientace v podnikových financích
- výborná znalost MS Excel, SAP

Nabízíme
* Stabilní zázemí velké mezinárodní společnosti
* Využití jazykových dovedností v praxi
* Přátelský a profesionální kolektiv, práce v novém a moderním prostředí v centru Liberce
* Silná podpora při zaučení
* Pestrý balíček benefitů – týden dovolené navíc, cafeterie, home-office, jazykové vzdělávání, aj.

Místo výkonu zaměstnání: Liberecký kraj

Odeslat