OBCHODNÍ MANAŽER SENIOR - Morava

Popis práce
Hledáme Obchodního manažera pro regiony v ČR: Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský, Jihomoravský a Kolín

Co Vás čeká:

- Vyhledávání nových obchodních příležitostí pro dodávky výrobních zařízení a linek ve svěřeném regionu
- Prezentace společnosti i výrobků
- Domlouvání obchodních podmínek
- Tvorba nabídek
- Udržování vztahů se stávajícími zákazníky
- Spolupráce s projektovými manažery při tvorbě nabídek i realizaci zakázek
- Podílení se na marketingových aktivitách společnosti

Požadavky
- SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického směru
- Komunikativní AJ nebo NJ
- Praxe v prodeji technických zařízení (automatizace a robotika vítány)
- ŘP sk.B
- Ochotu cestovat
- Uživatelskou práci na PC
- Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- Vlastní síť kontaktů

Nabízíme
- Služební automobil
- Přístup k nejmodernějším technologiím
- Možnost práce z domova
- Vstřícný přístup
- Zajímavé finanční ohodnocení s motivační složkou
- Odborné vzdělávání
- Flexibilní pracovní doba
- Další bohaté benefity

Místo výkonu zaměstnání: Moravskoslezský kraj
Finanční ohodnocení: 550000 - 75000 Kč/Měs.

Odeslat