Specialista kontroly přesné výroby

Popis práce
Pro našeho klienta v Turnově hledáme novou posilu na pozici:

Co Vás čeká:

- metodika měření, příprava měřících postupů a kontrolních plánů, analýza dat z měření
- programování a obsluha měřících zařízení (souřadnicové i optické přístroje, 3D, 2D a další)
- zajištění kontrol pro nastavování a uvolňování sériových výrob
- hledání nových řešení v oblasti zajišťování požadavků na přesné měření
- technická podpora oddělení technické kontroly a dalších pověřených kontrolních pracovišť
- metrologie

Požadavky
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, výhodou strojní obory, jemná mechanika nebo optika
- orientace v technické výrobní dokumentaci, především výkresové
- možné pro absolventy
- analytický typ schopný generovat vlastní nápady a řešení, vlastní iniciativa, organizační a komunikační schopnosti, týmový hráč, praxe v oboru výhodou
- práci ve dvousměnném provozu

Nabízíme
Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená navíc
Vzdělávací kurzy a školení
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Místo výkonu zaměstnání: Liberecký kraj
Finanční ohodnocení: 38000 - 55000 Kč/Měs.

Odeslat