Mistr logistiky - automotive

Popis práce
Máte zkušenosti s vedením lidí a praxi v logistice? Pro našeho klienta z oblasti automotive hledáme nového kolegu na pozici Mistr logistiky (Mistr skladu)

Co Vás čeká:
Vedení, rozvoj a hodnocení všech podřízených
Návrhy změnového řízení a nápravných opatření v rámci svěřeného úseku
Kontrola objednávek a navážení materiálu z externího skladu
Odpovědnost za dodávky zákazníkovi v požadovaném množství, termínu a kvalitě
Spolupráce se směnovými mistry výrobních týmů a koordinace manipulantů na dané směně

Požadavky
Minimálně SOŠ (výuční list)
3 - 5 let praxe na obdobné pozici v automotive podmínkou
Základní znalost AJ nebo NJ
Znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP velkou výhodou
Práce na třísměnný provoz
Silná osobnost, schopnost řídit oddělení, organizační schopnosti na vysoké úrovni, přirozená autorita, proaktivní přístup k práci

Nabízíme
Bonusy
5 týdnů dovolené
Stravenky
Moderní kantýna
Příspěvek na životní a důchodové pojištění
Karta Multisport
Možnost občasné práce z domova

Místo výkonu zaměstnání: Liberecký kraj
Finanční ohodnocení: 33000 - 43000 Kč/Měs.

Odeslat