Inženýr zákaznické kvality s němčinou

Popis práce
Pohybujete se v prostředí automotive kvality, mluvíte německy a aktuálně hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, čtěte dál, protože pro našeho klienta hledáme nového kolegu na pozici Inženýr zákaznické kvality s němčinou.

Co Vás čeká:
Budete kontaktní osoba pro zákazníka (Tier 1) ve všech oblastech kvality
Spolupráce na vývoji projektu, vytváření kontrolního plán výrobku a instrukce ke kontrole výrobku
Optimalizace procesů plánování kvality a spolupráce na aktualizaci FMEA
Řešení zákaznických reklamací dle zvláštních požadavků zákazníka a 8D reportů
Analýzy
Koordinace procesu vytváření a shromažďování dokumentace pro PPAP

Požadavky
SŠ vzdělání s maturitou
Alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici v mezinárodní výrobní firmě, automotive výhodou (Tier 1, Tier 2)
Znalost výrobních procesů a technologií
Zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy, znalost pro vyhodnocení 3D měření a čtení technických výkresů
Komunikativní znalost německého jazyka (každodenní komunikace)
Nutná znalost MS Office, SAP výhodou

Nabízíme
Bonusy
5 týdnů dovolené
Stravenky
Moderní kantýna
Příspěvek na životní a důchodové pojištění
Karta Multisport
Možnost občasné práce z domova

Místo výkonu zaměstnání: Liberecký kraj
Finanční ohodnocení: 38000 - 60000 Kč/Měs.

Odeslat